Koszyk

Dostawa i płatność

Towar zakupiony w sklepie internetowym AB Foto wysyłamy do klientów za pośrednictwem firm kurierskich DHL oraz InPost. Istnieje także możliwość odbioru zamówienia w jednym z 17 salonów AB Foto zlokalizowanych w największych centrach handlowych na terenie całego kraju.

Listę wszystkich sklepów stacjonarnych AB Foto wraz z adresami, godzinami otwarcia i danymi kontaktowymi znajdziesz tutaj.

Poniżej zamieszczamy również szczegółowe informacje dotyczące dostępnych metod i kosztów dostawy, a także form płatności.

Wybierz opcje najbardziej dogodne dla siebie i ciesz się szybkimi oraz bezproblemowymi zakupami.

AB Foto - dostawa

Metody i koszty dostawyOdbiór osobisty AB Foto

Odbiór osobisty

Zakupiony towar możesz odebrać w jednym z naszych salonów. Sprzęt zostanie dostarczony do sklepu w ciągu 24h od daty zaksięgowania środków na koncie AB Foto, w przypadku szybkiej płatności online lub płatności BLIK. Płatność przelewem tradycyjnym skutkuje wydłużeniem terminu realizacji zamówienia o czas jego zaksięgowania na koncie bankowym AB Foto, który trwa średnio 8-12 godzin.

Koszt dostawy: 0 zł

Paczkomaty InPost

Paczkomaty InPost

Istnieje możliwość odbioru zamówienia złożonego w sklepie AB Foto w jednym z pięciu tysięcy paczkomatów InPost rozlokowanych na terenie całego kraju. Skrytki czynne są przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. W przypadku wyboru tej formy wysyłki, towar dociera do odbiorcy w ciągu 24h-48h. Od momentu umieszczenia przesyłki w paczkomacie masz 48h na jej odbiór. Po tym czasie towar zostaje odesłany do najbliższego oddziału InPost.

Paczkomatem InPost wysyłamy zamówienia o wartości do 5000 zł. Maksymalny rozmiar paczki to 41 x 38 x 64 cm.

Koszt dostawy:

Paczka o małym gabarycie do 5 kg, przesyłka o wartości poniżej 1000 zł
Koszt: 9 zł (tylko przesyłki opłacone)

Paczka o małym gabarycie do 5 kg, przesyłka o wartości od 1000 zł do 5000 zł
Koszt: 0 zł (tylko przesyłki opłacone)

 

DHL Punkty odbioru paczek

DHL - punkty odbioru paczek

Towary zakupione w sklepie AB Foto wysyłamy również do punktów odbioru paczek POP/DHL Parcel, zlokalizowanych m.in. w sklepach Żabka inmedio, Relay, 1 Minute, Biedronka, Kaufland, ABC, a także na stacjach Shell. Przesyłka dostarczana jest do punktu odbioru w ciągu 24h-48h. Za pośrednictwem DHL Parcel wysyłamy zamówienia opłacone (nie ma możliwości wyboru opcji “za pobraniem”) o wartości nieprzekraczającej 5000 zł. Maksymalny rozmiar paczki to 41 x 38 x 64 cm.

Koszt dostawy:

Paczka o małym gabarycie do 5 kg, przesyłka o wartości poniżej 1000 zł
Koszt: 10 zł (tylko przesyłki opłacone)

Paczka o małym gabarycie do 5 kg, przesyłka o wartości od 1000 zł do 5000 zł
Koszt: 0 zł (tylko przesyłki opłacone)

Kurier DHL

Kurier DHL

Zamówienie złożone i opłacone do godz. 12:00 zostaną zrealizowane przez firmę kurierską DHL w ciągu 24h od momentu zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie bankowym. Płatność przelewem tradycyjnym skutkuje wydłużeniem terminu realizacji zamówienia o czas jego zaksięgowania na koncie bankowym AB Foto, który trwa średnio 8h-12h.

Kurierzy DHL dostarczają przesyłki standardowe od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-17.00.

Koszt dostawy:

Paczka standardowa o małym gabarycie do 30 kg, przesyłka o wartości poniżej 1000 zł
Koszt: 8.80 zł (tylko przesyłki opłacone)

Paczka standardowa o małym gabarycie do 30 kg, przesyłka o wartości powyżej 1000 zł
Koszt: 0 zł (tylko przesyłki opłacone)

Paczka standardowa o małym gabarycie do 30 kg, przesyłka o wartości do kwoty 6499 zł
Koszt: 15 zł (za pobraniem)

Uwaga! Promocja darmowa dostawa od "określonej kwoty" oznaczana jest czasowo na określoną grupę towarów - (dotyczy przesyłek standardowych, małe gabaryty, paczka do 30 kg)

Dom i ogród - dostawa

Produkty z kategorii: Dom i ogród

Wysyłka tylko kurierem DHL po opłaceniu zamówienia natychmiastowym przelewem ON-LINE lub BLIK. Czas realizacji zamówienia wynosi średnio 1-2 dni robocze od momentu potwierdzenia zamówienia oraz zaksięgowania wpłaty na naszym koncie bankowym.

Koszt dostawy kurierem DHL: 12 zł

Nie ma możliwości zamówienia produktów z kategorii Dom i Ogród do sklepu stacjonarnego.Metody płatnościPłatność za pobraniem

DHL - płatność za pobraniem - tylko do kwoty 6499 zł

Za zamówienie złożone w sklepie AB Foto możesz zapłacić kurierowi bezpośrednio podczas odbioru paczki. Opcja ta jest dostępna wyłącznie dla produktów, których wartość nie przekracza 6499 zł.

Wybierając tę formę płatności upewnij się, że podany adres jest prawidłowy i zawiera kompletne informacje potrzebne do doręczenia paczki. Prosimy również o zwrócenie uwagi na poprawność podanego numeru telefonu, ponieważ przed dostawą otrzymasz powiadomienie SMS. W wiadomości wysyłany jest także numer telefonu lokalnego oddziału kuriera. Pamiętaj, aby przygotować odliczoną kwotę.

Płatność BLIK

Płatność BLIK

Sklep AB Foto oferuje możliwość opłacenia zakupionych towarów za pośrednictwem BLIKA.

Aby opłacić swoje zamówienie za pomocą płatności BLIK:
1. Uruchom aplikację swojego banku
2. Wygeneruj 6-cio cyfrowy kod BLIK i wpisz go w odpowiednim miejscu na stronie sklepu
3. Potwierdź płatność w aplikacji. Płatność zostanie zrealizowana w ciągu zaledwie kilkunastu sekund.

Płatność online Tpay

Płatność online Tpay

W przypadku wyboru tej metody płatności, po złożeniu zamówienia zostaniesz automatycznie przeniesiony do serwisu płatności online.

Korzystając z Tpay, za swoje zakupy możesz zapłacić za pośrednictwem:

  • Karty debetowej lub kredytowej (Visa, Mastercard)
  • Płatności odroczonych
  • Płatności mobilnych (BLIK, Kodem QR, SMSem premium, aplikacją mobilną np. PeoPay, mPay, IKO)
  • Portfeli elektronicznych (Google Pay, Apple Pay, PayPal, Masterpass, Visa Checkout)
  • Przelewu online lub tradycyjnego

Tpay obsługuje transakcje wszystkich największych banków: Alior Bank, Bank PKO, Bank Polski, Inteligo, mBank, ING, Bank Millennium, Santander Bank Polska, Eurobank, City Handlowy, Crédit Agricolee, Getin Bank, Bank Pocztowy, BOŚ Bank, Idea Bank, Banki Spółdzielcze, BGŻ BNP Paribas, Neo Bank, Raiffeisen Polbank, Nest Bank, Plus Bank, Toyota Bank, Volkswagen Bank.

Zaksięgowanie środków na koncie AB Foto może trwać od 5 minut do 1h w zależności od Twojego banku. W przypadku braku odnotowania wpłaty, po 3 dniach od złożenia zamówienia transakcja jest anulowana.

Tradycyjny przelew

Tradycyjny przelew

Po złożeniu zamówienia otrzymasz wiadomość e-mail z numerem rachunku, na które należy dokonać wpłaty. W przypadku braku jej odnotowania, po 3 dniach od złożenia zamówienia transakcja jest anulowana.

Dane do przelewu:

Nazwa banku: Bank Handlowy w Warszawie S.A.
Numer rachunku: 77 1030 1508 0000 0008 1651 8008,
Tytuł wpłaty: numer zamówienia oraz nazwisko i imię wpłacającego

Raty i leasing

Raty i leasing

Za zakupione towary, których wartość przekracza 300 zł możesz zapłacić w systemie ratalnym. Wszystkie formalności załatwisz bez wychodzenia z domu w zaledwie kilka minut. Zakupy na raty możesz realizować w Santander Consumer Bank, Banku BNP Paribas i Crédit Agricole. Szczegóły znajdziesz w zakładce Zakupy na raty.

Natomiast jeśli jesteś przedsiębiorcą i planujesz zakup sprzętu elektronicznego, masz możliwość opłacenia swojego zamówienia za pośrednictwem opcji leasingu, korzystając z oferty firmy Leaselink lub banku PKO. Szczegóły znajdziesz w zakładce Leasing.

Płatność przy odbiorze

Płatność przy odbiorze w sklepie stacjonarnym

Masz również możliwość dokonania zapłaty za zamówiony towar w jednym z salonów stacjonarnych AB Foto. Płatność może zostać uregulowana zarówno gotówką, jak i kartą płatniczą. Możliwa jest również zapłata mieszana (gotówka + karta). Jeżeli w ciągu trzech dni od momentu zakupu nie dokonasz zapłaty i nie odbierzesz towaru w wybranym przez siebie sklepie, zamówienie zostanie anulowane.

Uwaga! Informacja o dostępności towaru (czasie realizacji zamówienia) nie stanowi oferty lub elementu oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

 

 

Dostawa i płatność - najczęściej zadawane pytania

loader