Nowości Promocje Wyprzedaże
Jesteś na: Strona główna Szukaj : modus
HAHNEL MODUS 600RT WIRELESS PRO KIT CANON + KUPON PREMIUM -50% na AB FOTOKSIĄŻKĘ
kliknij na miniature, by ją powiększyć
HAHNEL MODUS 600RT WIRELESS PRO KIT CANON + KUPON PREMIUM -50% na AB FOTOKSIĄŻKĘHAHNEL MODUS 600RT WIRELESS PRO KIT CANON + KUPON PREMIUM -50% na AB FOTOKSIĄŻKĘHAHNEL MODUS 600RT WIRELESS PRO KIT CANON + KUPON PREMIUM -50% na AB FOTOKSIĄŻKĘHAHNEL MODUS 600RT WIRELESS PRO KIT CANON + KUPON PREMIUM -50% na AB FOTOKSIĄŻKĘHAHNEL MODUS 600RT WIRELESS PRO KIT CANON + KUPON PREMIUM -50% na AB FOTOKSIĄŻKĘ
HAHNEL MODUS 600RT WIRELESS PRO KIT CANON + KUPON PREMIUM -50% na AB FOTOKSIĄŻKĘHAHNEL MODUS 600RT WIRELESS PRO KIT CANON + KUPON PREMIUM -50% na AB FOTOKSIĄŻKĘ

HAHNEL MODUS 600RT WIRELESS PRO KIT CANON
+ KUPON PREMIUM -50% na AB FOTOKSIĄŻKĘ

Kod towaru:
108048
Wzór
Wymiary:
Dostępność:
 
Ilość:
2 299.00 zł
kup teraz
Sygma Bank - Kalkulator rat
Opis

HAHNEL MODUS 600RT WIRELESS PRO KIT CANON

KUPON


Reporterski zestaw lamp błyskowych z nadajnikiem radiowym do aparatów Canon

Duża moc błysku

Modus 600RT to lampa o bardzo dużej mocy. Liczba przewodnia lampy wynosi aż 60 (dla ISO 100 i ogniskowej 200 mm), co jest zdecydowanie ponadprzeciętnym wynikiem.  Tak duża moc lampy pozwala na swobodne operowanie światłem zarówno bezpośrednim, odbitym jak i rozproszonym przy użyciu dodatkowych modyfikatorów. Może być więc używana zarówno w plenerze jak i studio. Doskonale sprawdzi się też jako główne źródło światła przy zdjęciach plenerowych w ostrym słońcu.


Bezprzewodowe sterowanie

Urządzenie posiada wbudowany odbiornik i nadajnik 2.4 GHz umożliwiający bezprzewodowe sterowanie pracą lampy z odległości sięgającej nawet 100 metrów! Warto zaznaczyć, iż aparat nie musi być skierowany bezpośrednio w stronę lampy. Wśród dostępnych trybów w pracy bezprzewodowej jest Master i Slave.

W zestawie z lampą znajduje się nadajnik Viper TTL służący do zdalnego sterowania lampą przy wykorzystaniu w/w częstotliwości. Tylny panel wyposażono w mały ekran LCD wyświetlający najważniejsze ustawienia, natomiast górna część została wyposażona w gorącą stopkę akcesoriów oraz przyciski sterujące. Ponadto nadajnik został wyposazony w złącze pozwalające na aktualizację oprogramowania. Viper TTL obsługuje maksymalnie 3 grupy lamp błyskowych. Za jego zasilanie odpowiadają dwie baterie AA.


Obsługa TTL

Wsparcie dla systemu TTL pozwala na komfortową pracę nawet wtedy, gdy warunki oświetleniowe zmieniają się dynamicznie, np. podczas fotografowania w plenerze. Energia błysku może być regulowana w zakresie siedmiu stopni przysłony (7 EV) w aż 22 krokach od 1/1 do 1/128 z krokiem wynoszącym 1/3 EV. Daje to możliwość precyzyjnej regulacji błysku i uzyskania zamierzonych efektów.


Duży, podświetlany wyświetlacz LCD

Duży, podświetlany ekran LCD znajdujący się z tyłu lampy ułatwia odczyt ustawień oraz zarządzanie innymi lampami w bardzo wygodny sposób. Do najważniejszych parametrów jakie możemy odczytać z wyświetlacza należą:

  •     tryb TTL
  •     tryb pracy (automatyczny/manualny)
  •     ogniskowa
  •     odległość ostrzenia
  •     tryb HSS
  •     kompensacja ekspozycji
  •     przysłona
  •     zasięg błysku


Wysokiej klasy dedykowany akumulator

Firma Hahnel znana jest z produkcji wysokiej jakości akumulatorów. Jeden z nich wykorzystano w lampie Modus 600 RT, dzięki czemu udało się osiągnąć znakomitą wydajność - 600 zdjęć z pełną mocą oraz skrócono czas ładowania między błyskami do zaledwie 1.5 sekundy!


Wbudowany dyfuzor i odbłyśnik

W głowicy lampy znajduje się chowany dyfuzor, zmiękczający i rozpraszający światło oraz odbłyśnik używany do bezpośredniego skierowania części światła na fotografowany obiekt w przypadku gdy głowica jest skierowana ku górze. To bardzo prosty sposób, by bez dodatkowych rozwiązań wpłynąć na rozchodzenie się światła.

 

Pomimo dołożenia wszelkich starań oraz zachowania należytej staranności nie możemy zagwarantować, iż prezentowane opisy wraz ze zdjęciami produktów są w pełni zgodne ze specyfikacją producenta i stanem faktycznym. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do błędów i nie ponosimy odpowiedzialności za błędne podanie parametrów produktów, które mogą być podstawą do ewentualnych roszczeń. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z działem handlowym lub weryfikację w oparciu o stronę producenta.
Prezentowane treści nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a mają jedynie charakter informacyjny.

nikon
Panasonic
Olympus
polaroid
canon
Lenovo
vanguard
fuji
Lexar
GoPro
Sony
Microsoft
Huawei
tamron
tokina