Nowości Promocje Wyprzedaże
Jesteś na: Strona główna DJI DJI PHANTOM 3 Standard + KURS OBSŁUGI DRONA ZA 1 zł + KUPON PREMIUM -50% na AB FOTOKSIĄŻKĘ - DYST.PL
DJI PHANTOM 3 Standard + KURS OBSŁUGI DRONA ZA 1 zł + KUPON PREMIUM -50% na AB FOTOKSIĄŻKĘ - DYST.PL
kliknij na miniature, by ją powiększyć
DJI PHANTOM 3 Standard + KURS OBSŁUGI DRONA ZA 1 zł + KUPON PREMIUM -50% na AB FOTOKSIĄŻKĘ - DYST.PLDJI PHANTOM 3 Standard + KURS OBSŁUGI DRONA ZA 1 zł + KUPON PREMIUM -50% na AB FOTOKSIĄŻKĘ - DYST.PL
nowość

DJI PHANTOM 3 Standard
+ KUPON PREMIUM -50% na AB FOTOKSIĄŻKĘ
+ KURS OBSŁUGI DRONA ZA 1 zł

towar niedostępny
Sygma Bank - Kalkulator rat
Opis

DJI PHANTOM 3 Standard

+ KUPON PREMIUM -50% na AB FOTOKSIĄŻKĘ
+ KURS OBSŁUGI DRONA ZA 1 zł

KUPON


Bezpieczny, łatwy i przyjemny w użytkowaniu Phantom 3 Standard sprawia że teraz każdy może sięgnąć nieba. Wraz z intuicyjnym systemem lotu, wbudowaną kamerą, podglądem na żywo w HD i wielu innym udogodnieniom Phantom 3 Standard daje Ci wszystko czego potrzebujesz do wykonania niesamowitych podniebnych ujęć.

Automatyczny asystent lotu
Wykonując loty Phantomem 3 Standard masz pewność że Twój quadrocopter wróci do Ciebie po naciśnięciu zaledwie jednego przycisku. Na podstawie informacji z wbudowanego modułu GPS, twój Phantom 3 Standard zapisuje punkt startu. Dlatego w przypadku zaniku sygnału z nadajnika zdalnego sterowania lub na twoją komendę wróci do Ciebie niezwłocznie.
Phantom 3 Standard utrzymuje stabilną pozycję w powietrzu podczas trwania całego lotu. Zaraz po wystartowaniu automatycznie zawiśnie w powietrzu, czekając na twoje dalsze komendy. Aby zmienił wysokość lub kierunek wystarczy muśnięcie palcem. To samo tyczy się ponownego zawisu po którym będzie oczekiwał na kolejne instrukcje od Ciebie.

 

Twoja latająca kamera
Nagrywaj to co chcesz i dziel się tym. Phantom 3 Standard daje Ci całkowicie nowe spojrzenie na sport, imprezy i rodzinne spotkania dzięki wbudowanej kamerze która uchwyci wyraźne i żywe obrazy dzięki 12 megapikselowej matrycy w rozdzielczości 2.7K HD.
Drżące zdjęcia i wideo mogą zrujnować każdą, nawet najbardziej niesamowitą scenę. Dzięki trzyosiowemu gimbalowi Twoje ujęcia nabiorą filmowego charakteru. W momencie gdy Phantom dokonuje przechyłów i obrotów podczas lotu, gimbal płynnie utrzymuje kamerę w bezruchu, absorbując wszelkie drgania.

Widok z góry
Widzisz dokładnie to, co pokazuje twoja kamera w czasie rzeczywistym i rozdzielczości HD na swoim urządzeniu mobilnym. Phantom 3 Standard tworzy własną sieć WiFi, dzięki której przekazuje obraz wprost z kamery. Wykadruj swoje ujęcie i oglądaj świat z zupełnie nowej perspektywy.

Intuicyjny lot
Poczuj dreszcz emocji z prędkości osiąganej w powietrzu. Dzięki potężnym silnikom twój Phantom poleci dokładnie po ścieżce którą mu zadasz. Zatrzyma się w miejscu, przyśpieszy, albo wzniesie się wyżej.
Zaimplementowane przez DJI zakrzywione elektromagnesy rozkręcą wirniki do najwyższej kontrolowanej prędkości. Przewaga w wydajności i niezawodności przesuwają granice obecnej technologii co przekłada się na dłuższe loty.

Najlepsza Kontrola
Pełna kontrola została oddana w twoje ręce dzięki nadajnikowi zdalnego sterowania stworzonego specjalnie dla Phantoma 3 Standard. Precyzyjne pokrętło sterowania pozwala pochylić kamerę podczas lotu aby móc dostrzec więcej. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi, uchwytowi na urządzenie mobilne oraz wzmacniaczowi sygnału do jednego kilometra ten potężny kontroler sprawia że każdy lot jest łatwy i przyjemny.

Unikalna mobilna aplikacja
Pstryknij zdjęcie i nagrywaj wideo jedynie za pomocą puknięcia na ekranie aplikacji, która zmieni twój tablet lub smartfon w kontroler kamery oraz kontroler lotu. Aplikacja DJI GO sprawi że poczujesz jakby kamera znajdowała się w Twoich rękach, przekazując Tobie podgląd na żywo kontrolowanie migawki aparatu, zmianę ustawień oraz dostępu do wielu innych funkcji, m.in:
- automatycznemu edytorowi wideo który pomoże Ci stworzyć film w kilka sekund,
- przejrzystemu interfejsowi do kontroli kamery i ustawień lotu,
- podglądowi mapy i radaru który śledzi twojego Phantoma 3 Standard podczas lotu,
- pełnej telemetrii wraz z bieżącą prędkością lotu, wysokością i odległością,
- Dziennikowi lotniczemu do nagrania i zapisania twoich najlepszych momentów z lotu.

Więcej latania, więcej zabawy
Lataj nawet do 25 min na jednym ładowaniu. Opatentowana przez DJI inteligentna bateria na bieżąco informuje Cię jak długo możesz kontynuować lot, bazując na tym jak daleko i wysoko jesteś oraz ostrzeże kiedy nadejdzie czas powrotu. Wszystkie informacje są przekazywane na żywo do aplikacji DJI Go w Twoim urządzeniu mobilnym.
Ładowanie inteligentnej baterii jest szybkie i łatwe a wskaźnik LED pokazuje aktualny poziom naładowania akumulatora. Specjalna obudowa z tworzywa chroni przed uszkodzeniami.

Najnowsze funkcje:
Point of Interest - wybierz miejsce lub obiekt a twój Phantom 3 będzie bezustannie skierowany w danym kierunku lub krążył wokół niego.
Follow Me - Zaprogramuj swojego Phantoma 3 Standard aby automatycznie podążał za Tobą i zachowywał się niczym prywatna ekipa filmowa.
Waypoints - Zaplanuj trasę lotu a Twój Phantom 3 będzie autonomicznie nią podążał, pozwalając Ci na operowanie kamerą.
IOC - Inteligentna kontrola kierunku pomaga Ci określić w jaki sposób kontrolować Phantoma, wybierz najbardziej intuicyjny i najłatwiejszy tryb dla siebie.

 

Zestaw zawiera:nikon
Panasonic
Olympus
sigma
canon
Lenovo
vanguard
fuji
Lexar
GoPro
Sony
Microsoft
Huawei
tamron
tokina